Oferte munca (pe salarii adevarate)

21 01 2008
MEDICI SI ASISTENTE MEDICALE IN IRLANDA
Compania: Eurolife Consulting SRL
Vizualizati toate joburile acestei companii�
| Valabil pana: 17.02.2008 |
| Actualizat la: 17.01.2008 |

Departament: Medicina Umana/Veterinara/ Stomatologie
Orasul: Bucuresti, STRAINATATE
Tip Job: Full time
Nivel cariera: Entry-Level/ Primii 3 Ani Exp, FaraStudiiSup/ Necalificat, Manager/Executive Position, Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
Limbi Straine: engleza
Oferta: nespecificat
Permis conducere: nespecificat
Data introducerii: 17.01.2008
Data limita: 17.02.2008
Posturi disponibile: 50
CANDIDATUL IDEAL:

Cerinte:

– Detin diploma de medic sau asistenta medicala.
– Cunosc limba engleza la nivel mediu/conversationa l
– Nu au cazier judiciar
– Experienta pentru : Asistente Medicale: minim 3 luni
: Medici : minim 5 ani cu tot cu rezidentiat (daca este cazul)

Oferta (bonus):

Cazare asigurata contra cost .
Concediu anual platit 22 zile /an
Ore suplimentare platite 50% in plus
Contracte cu posibilitate de prelungire
Organizam echivalari Diplome Medici / Asistenti Medicali in Irlanda

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

www.eurolife- consulting. ro

Descriere MEDICI:
Posturi MEDICI GENERALISTI sau cu SPECIALIZARE in cadrul spitalelor din Irlanda .
Timp de lucru: 8 ore minim / schimburi

Salarizare : INTRE 3000 EURO SI 4000 EURO / LUNA BRUT ( in functie de specializare) pentru primul an de contract.

Durata: contract minim 1 an.Dupa 1 an se renegociaza.

Responsabilitati: Specifice postului.

Descriere ASISTENTE MEDICALE:
Posturi asistente medicale in cadrul spitalelor din Irlanda .

Salarizare : INTRE 2000 EURO – 2400 EURO BRUT( in functie de spital)

Durata: contract minim 1 an.

Acțiuni

Information

Lasă un răspuns

Te rog autentifică-te folosind una dintre aceste metode pentru a publica un comentariu:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s